مشتری گرامی ! در صورتی که پرداخت آنلاین با مشکل مواجه شد، لطفا مبلغ سفارش خود را به شماره کارت  6219861027991214  به نام زهرا صبوری واریز و شماره پیگیری پرداخت به همراه آدرس دقیق، کد پستی و مشخصات محصول خریداری شده را به شماره موبایل 09304781020 ارسال نمایید . مشتریان محترم شهرستان مبلغ 13000 تومان هزینه پست را نیز پرداخت نمایند

 


 

نماد اعتماد الکترونیکی

 


تای چی چوان در خندوانه

محصولات ویژه up down
پر فروش ها up down

بازگشت تیم تای چی به کشور از روسیه

به گزارش روابط عمومی کمیته تای چی چوان، تیم ملی تای چی کشورمان مقارن ساعت ۱۷:۳۰ یکشنبه عصر مورخ ۹۵/۰۲/۲۶ از دومین دوره مسابقات قهرمانی تای چی چوان و سبک هاى درونى اروپا باز گشت. اعضای تیم تای چی ایران که در این دوره از مسابقات در سه بخش اجرای فرم انفرادى ، دوی لین و تویی شو شرکت کرده بودند، در نهایت ۱۴ مدال برنز، و ۵ نقره در این مسابقات قهرمانى کسب کردند.
استاد کاتوزی سرمربی تیم تای چی ایران و داور این مسابقات در خصوص سطح کیفی این مسابقات و نتایج بدست آمده اظهار داشتند ، سرعت رشد کیفیت تالو اروپا ، به خصوص روسیه شگفت انگیز است و باتوجه به میزان جدیت و سرمایه گذارى هاى این کشور ها ، سطح مسابقات بسیار بالا برگزار شد ،
همین طور تعداد شرکت کنندگان در مجموع ٣١۵ نفر از ٢٢ کشور جهان بودند که با رقابتى بسیار نزدیکى و دشوار این مسابقات را به پایان رساندند. اما در نهایت بسیار خوشحالیم که تیم کشورمان با افتخار و نتایج ارزشمند در این مسابقات حضور یافت و باعث سربلندى کشور عزیزمان گردید.
امیدواریم که حضور در این مسابقات و مساعدت هاى مسئولین محترم فدراسیون و سبک در این خصوص داشته اند ، مقدمه اى باشد براى حضور مقتدرانه تیم ایران در دومین دوره مسابقات قهرمانى تاى چى جهان که مهرماه جارى در کشور لهستان برگزار خواهد شد.

 

 

 

بازگشت تیم تای چی چوان کشورمان از روسیه