مشتری گرامی ! در صورتی که پرداخت آنلاین با مشکل مواجه شد، لطفا مبلغ سفارش خود را به شماره کارت  6219861027991214  به نام زهرا صبوری واریز و شماره پیگیری پرداخت به همراه آدرس دقیق، کد پستی و مشخصات محصول خریداری شده را به شماره موبایل 09304781020 ارسال نمایید . مشتریان محترم شهرستان مبلغ 13000 تومان هزینه پست را نیز پرداخت نمایند

 


 

نماد اعتماد الکترونیکی

 


تای چی چوان در خندوانه

محصولات ویژه up down
پر فروش ها up down

تصويربردارى مجموعه آموزشى ريسيدن ابريشم

پس از گفتگويى كه با استاد بزرگ ژو تيان چاى Zhou Tian Cai ( يكى از چهار بزرگ خاندان چِن ملقب به ببرهاى خاندان چن ) داشتيم و با توجه به توصيه هاى ايشان و با كمك استاد چِن ژائو ژى Chen zhao zhi مجموعه هاى كاملى از تمرينات پايه اى "ريسيدن ابريشم " Silk Reeling را در روستاى چِن جياگو ، مدرسه خاندان چن فيلمبردارى شد كه بعد از تدوين نهايى در اختيارعلاقه مندان قرار خواهد گرفت .

تمرینات Silk Reeling یا ریسیدن ابریشم ، جزو بخش های بسیار درخشانِ چِن تای چی محسوب می شود که امروزه حتی بسیاری از افرادی که تای چی تمرین نمی کنند به این تمرینات محبوب و تاثیر گذار می پردازند . 

البته تمرینات ریسیدن ابریشم فقط مختص سبک چِن نیست بلکه در سبکهای دیگر مانند سبک یانگ نیز وجود دارد ، ولی می توان گفت این بخش در سبک چن بیش از سایر سبک ها پرورش یافته و بیشتر به آن پرداخته شده است .

تمرینات Silk Reeling یکی از تمرینات باستانی است که با الهام گرفتن از زمانی که در چین باستان باحرکات دورانی افراد تارهای ابریشم را نازک می ساختند و در هم می تنیدند طراحی شده است . این تمرینات با هدف ایجاد دوران های ظریف و پیچیده در بدن طراحی شده اند و همینطور به فعالسازی دان تین و ایجاد چرخش انرژی در بدن کمک می کنند .

در عین حال این تمرینات به عنوان مجموعه تمریناتی مستقل جهت ارتقا کیفیت سلامتی و بدنسازی و تقویت تنفس مورد توجه هستند